fbpx

Výjimečné a inspirativní

Dřevěné stoly

Dřevo, hliník, kov, beton

Více informací

Dřevěné stoly na míru

Ručně vyráběné dřevěné stoly různých formátů s designovými podnožemi. Od popraskaných povrchů, přes vybledlá mořidla až k barevným akcentům. Naše truhlářská dílna je vybavena nejmodernějšími technologiemi pro zakázkovou výrobu, což nám umožňuje zaměřit se na detail, vytvářet originální design a dosahovat vysoké kvality. Přijďte se k nám poradit s odborníky, kteří vám poskytnou cenné rady a pomohou nalézt optimální řešení.

WOHA YES

Jídelní stůl YES lze vyrobit z amerického ořechu, jasanového dřeva či dubu. Podnože jsou vyrobeny z kovu. Dostupný ve dvou velikostech: 95×220 cm a 110×240 cm. Na přání vám jej upravíme nebo rovnou na zakázku vyrobíme z jiného materiálu či v jiných rozměrech.

WOHA ROCK

Jídelní stůl ROCK lze vyrobit z amerického ořechu, jasanového dřeva či dubu. Podnože jsou vyrobeny z kovu. Dostupný ve dvou velikostech: 95×220 cm a 110×240 cm. Na přání vám jej upravíme nebo rovnou na zakázku vyrobíme z jiného materiálu či v jiných rozměrech.

WOHA LOFT

Jídelní stůl LOFT lze vyrobit z amerického ořechu, jasanového dřeva či dubu. Podnože jsou vyrobeny z kovu. Dostupný ve dvou velikostech: 95×220 cm a 110×240 cm. Na přání vám jej upravíme nebo rovnou na zakázku vyrobíme z jiného materiálu či v jiných rozměrech.

WOHA ICEBERG

Jídelní stůl ICEBERG lze vyrobit z amerického ořechu, jasanového dřeva či dubu. Podnože jsou vyrobeny z kovu. Dostupný ve dvou velikostech: 95×220 cm a 110×240 cm. Na přání vám jej upravíme nebo rovnou na zakázku vyrobíme z jiného materiálu či v jiných rozměrech.

WOHA ISLAND

Jídelní stůl ISLAND lze vyrobit z amerického ořechu, jasanového dřeva či dubu. Podnože jsou vyrobeny z kovu. Dostupný ve dvou velikostech: 95×220 cm a 110×240 cm. Na přání vám jej upravíme nebo rovnou na zakázku vyrobíme z jiného materiálu či v jiných rozměrech.

Zakázkově vyráběné stoly
umíme sladit s materiálem podlahy

Naplánujte si svůj stůl ještě dnes.
Kontaktujte nás
Stavte se k nám do showroomu
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Souhlasím