fbpx

Pohodlí pro domov, hotel či restauraci

Sedací soupravy, křesla a židle

Unikátní sezení dle vašich představ

Více informací

Sedací soupravy

V naší nabídce naleznete moderní sedací soupravy prvotřídní kvality zpracování v italském designu. Veškeré sedací soupravy jsou navrženy týmem odborníků, který je osobně testuje. Převážná většina sedacích souprav v naší nabídce může být čalouněna do mnoha materiálů – kůží, eko-kůží nebo látek či omyvatelných látek.

Díky modulovým sedacím soupravám si nakonfigurujete sedačku přesně podle vašich potřeb. V naší nabídce naleznete velké množství modulových variant, velikostí a kvalitních italských barev. Veškeré sedací soupravy vyrábíme na zakázku, naše produkty jsou vhodné také díky svým vlastnostem (odolnost proti ohni, rozlití tekutin a jakéhokoliv znečištění), kvalitou a variabilitou do hotelů, veřejných prostor, kanceláří, restaurací či kaváren.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem poradíme.

Zakázkové židle a křesla

Nabízíme obrovskou paletu stylových židlí, křesel, laviček i barových židlí. Zakázkové židle a křesílka jsou vyráběny v unikátních designech, v odstínech a potahových látkách dle výběru zákazníků. Pro každý z dostupných 80 modelů lze zvolit požadovanou barvu dřeva, typ tkaniny, barvu látky i jejich kombinaci. Chcete-li vybavit svoji restauraci, hotel, svůj dům, veřejné prostory nebo jídelní prostory opravdu jedinečným restauračním nábytkem, potom právě zakázkové jídelní židle splní stejně jako kovové jídelní židle nebo restaurační jídelní sestavy dokonale všechny Vaše představy a potřeby.

Zakázkové jídelní židle můžete doplnit o vhodný jídelní stůl z kategorie našich jídelních dřevěných stolů. Svoji vlastní jídelní sestavu si můžete vytvořit z bohaté nabídky jídelních židlí a jídelních stolů sami, přesně podle svých představ.

Veškerá zakázková výroba probíhá v Evropě a každý kus je originál, protože každý produkt je čistá truhlářská a čalounická práce a podílí se na ní několik řemeslníků, kteří jsou připraveni splnit přání našeho zákazníka.

Galerie realizací

Zařizujete dům, hotel nebo restauraci?
Kontaktujte nás
Stavte se k nám do showroomu
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Souhlasím